Email: info@ciceronechemi.com --------- ارتباط با واحد صادرات:Export@ciceronechemi.com
Tel: 051-43268300-3

درباره ما

تاریخچه شرکت

 • شركت سيسارون شيمي با استعانت از خداوند متعال با توليد سدیم اسید پیروفسفات،بی کربنات سدیم، بيكينگ پودر و ساير نمك هاي فسفاته غذايي در سال 1383فعاليت خود را آغاز كرد. این شرکت علاوه  بر اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان،دارنده اولین نشان استاندارد بی کربنات سدیم(جوش شیرین)در ایران و همچنین مفتخر به کسب انواع گواهی نامه های بین المللی از جمله گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیتISO 9001 : 2015 و سیستم مدیریت  ایمنی  غذا ISO 22000 : 2018 و حلال گردیده است. برخوداری از متخصصین مجرب و کار آزموده و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تولید و داشتن آزمایشگاهی دقیق و تخصصی باعث شده است که کیفیت محصولات ما با محصولات اروپایی قابل رقابت باشد. همچنین این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی در سال 1398 و1399و 1402 و واحد نمونه و منتخب اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی سال 1388و 1400 ، و همچنین واحد تولیدی برتر سال 1401 از طرف سازمان غذا و دارو استان خراسان رضوی و صادر کننده نمونه استان در سال1400 و کسب عنوان گریدA غذا و دارو شهرستان نیشابور از سال 1396 تا کنون انتخاب شده است.

خط مشی سازمانی

  • شرکت سیسارون شیمی با دامنه فعالیت تولید و بسته بندی بیکینگ پودر، سدیم اسید پیروفسفات، کلسیم فسفات مونوبازیک، دی کلسیم فسفات دی هیدراته و بی کربنات سدیم با نگرشی جامع به محیط درونی و بیرونی سازمان، به منظور دستیابی به اهداف کیفی، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر مبنای استاندارد ISO9001:2015و ISO22000:2018جهت فرایند های عملیاتی مستقر نموده و استراتژیها را تنظیم و متناسب با آن منابع خود را سازماندهی و بکار گرفته است. اعتقاد ما بر این است که رسیدن به اهداف تعریف شده سازمان با اتکاء به موارد زیر امکان پذیر خواهد بود:
   1. تمرکز براجرای خواسته های واقعی ذینفعان و مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان
   2. ارتقاء سطح آگاهی،دانش سازمانی و مهارتهای علمی کارکنان در جهت بهبود فرآیند وکیفیت محصولات
   3. تعهد به اجرای مداوم و موثر سیستم مدیریت کیفیت،کاهش ریسک و بهبود مستمر در تمامی فرآیندها و فعالیتهای موثربر کیفیت محصولات
   4. تلاش در جهت حفظ و ارتقا سطح کیفیت و سلامت محصولات و تضمین ایمنی مواد غذایی جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان
   5. توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت کارکنان و ایجاد فضای کاری مناسب در راستای اجرای صحیح فعالیتهای سازمان
   6. توجه به رویکرد ارتقا و توسعه تکنولوژی همراه با مدیریت دانش جهت کسب مزیت رقابتی پایدار
   7. کسب رضایت بالای منابع انسانی از حیث هویت سازمانی،بهبود انگیزش و تاکید بر کارایی عملیات و فعالیتهای تولیدی، پشتیبانی و ستادی
   8. بهبود فرآیند تولید جهت پاسخگویی بهتر به تعهدات و رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان
    
  • مدیریت ارشد سازمان ضمن نظارت بر حسن اجرا،اثربخشی و کارآیی، سیستم مدیریت کیفیت را در فواصل زمانی مناسب ارزیابی،تحلیل و بازنگری نموده و در ارتباط با خط مشی کیفیت از موارد ذیل اطمینان حاصل میکند:
  • معرفی و درک خط مشی شرکت در سازمان، تناسب با اهداف سازمان، بازنگری برای تداوم تناسب، فراهم آوردن چارچوب برای تعیین اهدافکیفیت، تعهدات برآورده سازی الزامات و بهبود مستمر، اثربخشی سیستم مدیریت، تمامی کارکنان شرکت خود را متعهد به نگهداری، اجرا و بهبود مستمر تمامی فرایندها و فعالیت های کاری می دانند. .

افتخارات شرکت

 • این شرکت به عنوان بزرگترین توليد كننده داخلي سديم اسيد پيروفسفات، افتخار صادرات به سه قاره جهان را دارد. همچنين برخورداري از متخصصين مجرب و كار آزموده و استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا در جهت توليد و داشتن آزمايشگاهي دقيق و تخصصي باعث شده است كه كيفيت محصولات اين شركت با محصولات اروپايي قابل رقابت باشد. از دیگر افتخارات اين شركت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • واحد نمونه و منتخب استان خراسان رضوی از طرف اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی در سال 1388 و 1400
 • واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی در سال 1398 و 1399 و 1400
 • واحد برتر معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور از سال 1396 تا کنون
 • واحد تولیدی برتر سال 1401 از طرف سازمان غذا و دارو استان خراسان رضوی
 • اولین و بزرگترین تولید کننده سدیم اسید پیروفسفات در ایران، با 5 گرید مختلف
 • اولین دارنده نشان استاندارد بیکربنات سدیم(جوش شیرین) در ایران
 • دارنده گواهينامه هاي بين المللي Iso 9001 ، Iso 22000 و حلال
 • صادر کننده نمونه استان خراسان رضوی در سال 1400