Email: info@ciceronechemi.com --------- ارتباط با واحد صادرات:Export@ciceronechemi.com
Tel: 051-43268300-3

درباره ما

تاریخچه شرکت

 • شركت سيسارون شيمي با استعانت از خداوند متعال با توليد سدیم اسید پیروفسفات،بی کربنات سدیم، بيكينگ پودر و ساير نمك هاي فسفاته غذايي در سال 1383فعاليت خود را آغاز كرد. این شرکت علاوه  بر اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان،دارنده اولین نشان استاندارد بی کربنات سدیم(جوش شیرین)در ایران و همچنین مفتخر به کسب انواع گواهی نامه های بین المللی از جمله گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیتISO 9001 : 2015 و سیستم مدیریت  ایمنی  غذا ISO 22000 : 2018 و حلال گردیده است. برخوداری از متخصصین مجرب و کار آزموده و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تولید و داشتن آزمایشگاهی دقیق و تخصصی باعث شده است که کیفیت محصولات ما با محصولات اروپایی قابل رقابت باشد. همچنین این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی در سال 1398 و1399 و واحد نمونه و منتخب اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی سال 1388 ، 1396 ، 1397 و 1398 انتخاب شده است.

خط مشی سازمانی

  • شرکت سیسارون شیمی با دامنه فعالیت تولید و بسته بندی بیکینگ پودر، سدیم اسید پیروفسفات، کلسیم فسفات مونوبازیک، دی کلسیم فسفات دی هیدراته و بی کربنات سدیم با نگرشی جامع به محیط درونی و بیرونی سازمان،به منظور دستیابی به اهداف کیفی،سیستم مدیریت کیفیت خود را بر مبنای استاندارد ISO9001:2015 و ISO22000:2018جهت فرایند های عملیاتی مستقر نموده و استراتژیها را تنظیم و متناسب با آن منابع خود را سازماندهی و بکار گرفته است. اعتقاد ما بر این است که رسیدن به اهداف تعریف شده سازمان با اتکاء به موارد زیر امکان پذیر خواهد بود:
   1. تمرکز بر اجرای خواسته های مشتریان و افزایش رضایتمندی ایشان
   2. ارتقاء سطح آگاهی،دانش فنی ومهارت های علمی کارکنان بار رویکرد آموزش و مدیریت دانش در جهت بهبود کیفیت محصولات
   3. اجرای مداوم و موثر و نیز بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت در راستای برآورده شدن کلیه نیاز ها و خواسته های ذی نفعان
   4. حفظ و ارتقا سطح کیفیت و سلامت محصولات و تضمین ایمنی مواد غذایی جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان
   5. توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت کارکنان و ایجاد محیط و فضای مناسب کاری در راستای اجرای فعالیتهای سازمان
   6. بهبود تجهیزات و ماشین آلات جهت ارتقاء بهره وری
   7. بهبود فرایندها و به روز نمودن منابع و زیر ساخت های سازمان
   8. کسب رضایت بالای منابع انسانی از حیث هویت سازمانی،بهبود انگیزش و تاکید بر کارایی عملیات و فعالیتهای تولیدی-پشتیبانی و ستادی.
    
  • مدیریت ارشد سازمان ضمن نظارت بر حسن اجرا،اثربخشی و کارآیی، سیستم مدیریت کیفیت را در فواصل زمانی مناسب ارزیابی،تحلیل و بازنگری نموده و در ارتباط با خط مشی کیفیت از موارد ذیل اطمینان حاصل میکند:
  • معرفی و درک خط مشی شرکت در سازمان، تناسب با اهداف سازمان، بازنگری برای تداوم تناسب،فراهم آوردن چارچوب برای تعیین اهداف کیفیت،تعهدات برآورده سازی الزامات و بهبود مستمر، اثربخشی سیستم مدیریت، تمامی کارکنان شرکت خود را متعهد به نگهداری،اجرا و بهبود مستمر تمامی فرایندها و فعالیت های کاری می دانند. .

افتخارات شرکت

 • این شرکت به عنوان بزرگترین توليد كننده داخلي سديم اسيد پيروفسفات، افتخار صادرات به سه قاره جهان را دارد. همچنين برخورداري از متخصصين مجرب و كار آزموده و استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا در جهت توليد و داشتن آزمايشگاهي دقيق و تخصصي باعث شده است كه كيفيت محصولات اين شركت با محصولات اروپايي قابل رقابت باشد. از دیگر افتخارات اين شركت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • اولین و بزرگترین تولید کننده سدیم اسید پیروفسفات در ایران، با 5 گرید مختلف
 • واحد نمونه استانی معاونت غذا و دارو در سال 1388
 • واحد برتر معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در سال‌های 96 ، 97 و 98
 • واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی در سال 1398 و 1399
 • دارنده گواهينامه هاي بين المللي Iso 9001 ، Iso 22000 و حلال