Email: info@ciceronechemi.com
Tel: 051-43268300-3

درباره ما

تاریخچه شرکت

 • شركت سيسارون شيمي با استعانت از خداوند متعال با توليد بيكينگ پودر،بي كربنات سديم،سديم اسيد پيروفسفات و ساير نمك هاي فسفاته غذايي در سال ١٣٨٢ فعاليت خود را آغاز كرد. این شرکت علاوه  بر اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان و همچنین دریافت نشان ملی استاندارد مفتخر به کسب انواع گواهی نامه های بین المللی از جمله گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیتISO 9001 : 2015 و سیستم مدیریت  ایمنی  غذا ISO 22000 : 2005 و گواهی نامه بین المللی حلال گردیده است. برخوداری از متخصصین مجرب و کار آزموده و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تولید و داشتن آزمایشگاهی دقیق و تخصصی باعث شده است که کیفیت محصولات ما با محصولات اروپایی قابل رقابت باشد. همچنین این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی سال 1398 و واحد نمونه و منتخب اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی سال 1388 ، 1396 و 1397 انتخاب شده است.

خط مشی سازمانی

  • شرکت سیسارون شیمی با دامنه فعالیت تولید و بسته بندی سدیم اسید پیروفسفات، بی کربنات سدیم،بیکینگ پودر و کلسیم فسفات مونوبازیک و دی کلسیم فسفات دی هیدراته با نگرشی جامع به محیط درونی و بیرونی سازمان، به منظور دستیابی به اهداف کیفی،سیستم مدیریت کیفیت خود را بر مبنای استاندارد ISO9001:2015 و ISO22000:2005 جهت فرایند های عملیاتی مستقر نموده و استراتژیها را تنظیم و متناسب با آن منابع خود را سازماندهی و بکار گرفته است.اعتقاد ما بر این است که رسیدن به اهداف تعریف شده سازمان با اتکاء به موارد زیر امکان پذیر خواهد بود:
   1. تمرکز بر اجرای خواسته های مشتریان و افزایش رضایتمندی ایشان
   2. آموزش مستمر و ارتقاء منابع انسانی به منظور افزایش سطح دانش و آگاهی آنان به عنوان منابع ارزشمند شرکت
   3. اجرای مداوم و موثر و نیز بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت در راستای برآورده شدن کلیه نیاز ها و خواسته های ذی نفعان
   4. تلاش در جهت حرکت به سمت بهبود کیفیت محصولات بهداشتی،ایمن و قابل استفاده و مطمئن و منطبق با قوانین و استاندارد های بهداشتی و غذایی، فرایندها و جهت گیری به منظور کاهش هزینه های کیفیت و افزایش رضایت مشتری
   5. توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت کارکنان و ایجاد محیط و فضای مناسب کاری در راستای اجرای فعالیتهای سازمان
   6. بهبود تجهیزات و ماشین آلات جهت ارتقاء بهره وری
   7. بهبود فرایندها و به روز نمودن منابع و زیر ساخت های سازمان
   8. گسترش فضاهای تولید و ارائه محصولات جدید بر اساس نیاز جامعه
   9. برنامه ریزی در جهت توسعه صادرات پایدار و هدفمند با حضور به موقع و مستمر در بازارهای جهانی
     مدیریت ارشد سازمان ضمن نظارت بر حسن اجرا،اثربخشی و کارآیی، سیستم مدیریت کیفیت را در فواصل زمانی مناسب ارزیابی،تحلیل و بازنگری نموده و در ارتباط با خط مشی کیفیت از موارد ذیل اطمینان حاصل میکند: معرفی و درک خط مشی شرکت در سازمان، تناسب با اهداف سازمان، بازنگری برای تداوم تناسب،فراهم آوردن چارچوب برای تعیین اهداف کیفیت،تعهدات برآورده سازی الزامات و بهبود مستمر، اثربخشی سیستم مدیریت، تمامی کارکنان شرکت خود را متعهد به نگهداری،اجرا و بهبود مستمر تمامی فرایندها و فعالیت های کاری می دانند.

افتخارات شرکت

 • این شرکت به عنوان تنها توليد كننده داخلي سديم اسيد پيروفسفات، افتخار صادرات به سه قاره جهان را دارد. همچنين برخورداري از متخصصين مجرب و كار آزموده و استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا در جهت توليد و داشتن آزمايشگاهي دقيق و تخصصي باعث شده است كه كيفيت محصولات اين شركت با محصولات اروپايي قابل رقابت باشد. از دیگر افتخارات اين شركت می توان به موارد زیر اشاره کرد: واحد نمونه استانی معاونت غذا و دارو در سال 1388 واحد برتر معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در سال‌های 96 و 97 دارنده گواهينامه هاي بين المللي Iso 9001  و Iso 22000 : اشتغال زايي خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در سال 98 ميزان اشتغال زايي این مجموعه دو برابر شده است :  چشم انداز و طرح توسعه فاز اول توسعه شرکت در سال 98 با توليد بي كربنات سديم به بهره برداري رسيد و به امید خدا پيش بيني مي گردد تا 5 سال آينده شركت سيسارون شيمي به يكي از شركت هاي مطرح در توليد مواد اوليه شيميايي تبديل خواهد شد.