Email: info@ciceronechemi.com --------- ارتباط با واحد صادرات:Export@ciceronechemi.com
Tel: 051-43268300-3

درباره ما

تاریخچه شرکت

 • شركت سيسارون شيمي با استعانت از خداوند متعال با توليد سدیم اسید پیروفسفات،بی کربنات سدیم، بيكينگ پودر و ساير نمك هاي فسفاته غذايي در سال 1383فعاليت خود را آغاز كرد. این شرکت علاوه  بر اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان،دارنده اولین نشان استاندارد بی کربنات سدیم(جوش شیرین)در ایران و همچنین مفتخر به کسب انواع گواهی نامه های بین المللی از جمله گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیتISO 9001 : 2015 و سیستم مدیریت  ایمنی  غذا ISO 22000 : 2018 و حلال گردیده است. برخوداری از متخصصین مجرب و کار آزموده و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت تولید و داشتن آزمایشگاهی دقیق و تخصصی باعث شده است که کیفیت محصولات ما با محصولات اروپایی قابل رقابت باشد. همچنین این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی در سال 1398 و1399و 1402 و واحد نمونه و منتخب اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی سال 1388و 1400 ، و همچنین واحد تولیدی برتر سال 1401 از طرف سازمان غذا و دارو استان خراسان رضوی وکسب عنوان مسئول فنی منتخب اداره غذا و دارو شهرستان نیشابور در سال 1401 ، صادر کننده نمونه استان در سال1401 و 1402 و کسب عنوان گریدA غذا و دارو شهرستان نیشابور از سال 1396 تا کنون انتخاب شده است.

خط مشی سازمانی

  • رسالت اصلی سازمان بالابردن میزان سودآوری و ارتقا تکنولوژی تولید، توسعه بازار وافزایش سطح ایمنی وکیفیت محصولات در جهت فراتر رفتن از حد انتظارات مشتری و ارتقا سطح کیفیت زندگی ذی نفعان می باشد. از آنجا که مشتری ضامن بقا و توسعه سازمان است، محصولات شرکت باید مطابق نیازمندی های او تولید و ارائه شود. لذا ایجاد ارتباط سودمند، جلب رضایت مشتری و فراتر رفتن از خواسته های او در زمینه های ایمنی، کیفیت، قیمت، تحویل به موقع در رأس اهداف شرکت قرار دارد. به منظور دستیابی به این مهم، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر مبنای استاندارد بین المللی ISO9001:2015 و سیستم مدیریت ایمنی غذا بر مبنای استاندارد بین المللی ISO22000:2018 جهت فرآیند های عملیاتی مستقر نموده و استراتژی ها را تنظیم و متناسب با آن منابع خود را سازماندهی و بکار گرفته است. اعتقاد ما بر این است که رسیدن به اهداف تعریف شده سازمان با اتکاء به موارد زیر امکان پذیر خواهد بود:
   1. سرعت و دقت در دریافت و پاسخ گویی به مشتریان، شناسایی نیازها و انتظارات ذی نفعان و تمرکز بر اجرای خواسته های آنان
   2. یکپارچه شدن مسیر عملکرد فرآیندها در جهت تولید محصول ایمن فراتر از سایر تولید کنندگان
   3. سرمایه گذاری در جهت شایسته سالاری و جانشین پروری و بالابردن دانش فنی، ایجاد انگیزه مشارکت برای دستیابی به اهداف ایمنی، کمی و کیفی از طریق استقرار رویکردهای مناسب
   4. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید محصولات
   5. رویکرد فرآیندی در بهبود مداوم سازمان، طرح ریزی بهبود با استاندارد سازی رویه های کاری مبتنی بر مدیریت تغییر
   6. ورود به بازارهای جهانی، صادرات فعالانه و پیش بینی بازار بالقوه آینده
   7. نیل به ارتقای فرهنگ سازمانی و بهبود بهره وری و ایجاد زمینه های مناسب جهت مشارکت، توانمند سازی نیروی انسانی از طریق آموزش با توجه به الزامات سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی، افزایش مهارت، تقویت کار تیمی و بهبود ارتباطات
    
  • مدیریت ارشد سازمان ضمن نظارت بر حسن اجرا،اثربخشی و کارآیی، سیستم مدیریت کیفیت را در فواصل زمانی مناسب ارزیابی،تحلیل و بازنگری نموده و در ارتباط با خط مشی کیفیت از موارد ذیل اطمینان حاصل میکند:
  • معرفی و درک خط مشی شرکت در سازمان، تناسب با اهداف سازمان، بازنگری برای تداوم تناسب، فراهم آوردن چارچوب برای تعیین اهدافکیفیت، تعهدات برآورده سازی الزامات و بهبود مستمر، اثربخشی سیستم مدیریت، تمامی کارکنان شرکت خود را متعهد به نگهداری، اجرا و بهبود مستمر تمامی فرایندها و فعالیت های کاری می دانند.

افتخارات شرکت

 • این شرکت به عنوان بزرگترین توليد كننده داخلي سديم اسيد پيروفسفات، افتخار صادرات به سه قاره جهان را دارد. همچنين برخورداري از متخصصين مجرب و كار آزموده و استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا در جهت توليد و داشتن آزمايشگاهي دقيق و تخصصي باعث شده است كه كيفيت محصولات اين شركت با محصولات اروپايي قابل رقابت باشد. از دیگر افتخارات اين شركت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • واحد نمونه و منتخب استان خراسان رضوی از طرف اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی در سال 1388 و 1400
 • واحد نمونه صنعتی از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان رضوی در سال 1398 و 1399 و 1401
 • واحد برتر معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور از سال 1396 تا کنون
 • واحد نمونه و منتخب استان خراسان رضوی از طرف اداره استاندارد سال 1401
 • واحد تولیدی برتر سال 1401 از طرف سازمان غذا و دارو استان خراسان رضوی
 • اولین و بزرگترین تولید کننده سدیم اسید پیروفسفات در ایران، با 5 گرید مختلف
 • اولین دارنده نشان استاندارد بیکربنات سدیم(جوش شیرین) در ایران
 • دارنده گواهينامه هاي بين المللي Iso 9001 ، Iso 22000 و حلال
 • صادر کننده نمونه استان خراسان رضوی در سال 1401 و 1402